Soukromé.

Poptávky na soukromé akce v sezoně 2024 jsou otevřené.

Poptávky na soukromé akce v sezoně 2024 jsou otevřené.

Soukromý kurz

Fuego si můžete pronajmout i mimo rámec nabízených kurzů. Napište nám a na všem se domluvíme - počínaje počtem osob, délkou trvání, cenou, způsobem provedení a konče tím hlavním - menu na míru.

Jak by to mohlo vypadat? S přáteli si užijete buď kurz vaření, servírovanou večeři, nebo kombinaci obojího. Záleží pouze na vás, jak chcete čas na Fuegu strávit. Můžete se zdokonalovat třeba v přípravě mořských plodů, anebo vaření nechat zcela na nás a jen si popíjet koktejly ve skvělé společnosti.

Možnostem se meze nekladou, na všem se dopředu domluvíme.

Zadat poptávku

Teambuilding

Zážitek z Fuega je odlišný a naprosto jedinečný. V dnešní době snadno zapomínáme na základní činnosti, jakými jsou rozdělání ohně, spaní ve stanu nebo příprava jídla mimo plně vybavenou kuchyň.

Všechny tyto aktivity jsou něčím, co by mělo být každému přirozené a dobře známé. Místo toho se necháváme strhnout stresem a uspěchaností měst. Dopřání si takového aktivního odpočinku může pro vás i vaši firmu udělat pravé divy.

Zadat poptávku

S důvěrou se na nás obrátili

Mezi naše spokojené klienty se řadí významné firmy z nejrůznějších oborů. Všem jsme dokázali vyhovět v jejich náročných požadavcích při přípravě jedinečného zážitku, na který jejich zaměstnanci i klienti jen tak nezapomenou.

Kontaktujte nás