Kurzy vaření.

Naše kurzy jsou určené nadšencům všech úrovní. Úplní začátečníci si osvojí základní postupy a principy aplikovatelné jak v přírodě, tak v domácí kuchyni. Zkušení kuchaři se naučí dosud nepoznané techniky a rozšíří si své obzory. Každý kurz začíná sklenkou prosecca a trvá 4–5 hodin. Po celou dobu se vám intenzivně věnuje lektor, zatímco náš tým se stará o vaše pohodlí a barman zajišťuje pitný režim.

Naše kurzy jsou určené nadšencům všech úrovní. Úplní začátečníci si osvojí základní postupy a principy aplikovatelné jak v přírodě, tak v domácí kuchyni. Zkušení kuchaři se naučí dosud nepoznané techniky a rozšíří si své obzory. Každý kurz začíná sklenkou prosecca a trvá 4–5 hodin. Po celou dobu se vám intenzivně věnuje lektor, zatímco náš tým se stará o vaše pohodlí a barman zajišťuje pitný režim.

Co potřebujete nutně vědět

Zde na jednom místě naleznete odpovědi na většinu vašich otázek ohledně rezervací, kurzů a jejich konání nebo dárkových voucherů.

Přejít na odpovědi
Nabídka kurzů

Welcome to Fuego

Marek Pavala

Kurz nabízí průřez celou škálou našich jídel i technik, které na Fuegu používáme. Naučíte se „uvařit“ rybu bez tepla nebo správně využívat nízký žár a pomalé pečení při zavěšení nad ohněm. Odhalíte nejlepší způsob úpravy steaku, a to pečení v přímém kontaktu se žhavým uhlím v ohništi. Vyzkoušíte si ruční přípravu domácí majonézy, rychlé nakládání, pečení kynutých chlebových placek, i smažení poupat kaparovníku. Nebude chybět ani dezert z litinových hrnců. Pokud chcete ochutnat od všeho něco, a naučit se spoustu praktických dovedností, „Welcome to Fuego“ je tou správnou volbou. 

Menu

I. Karpáčo ze prstruha

 • pstruh / grep / pomeranč / kaviár / červený pepř / pistácie

II. Zavěšená křepelka

 • pomalu pečená křepelka / petrželové pesto / nakládaná červená cibule / domácí chlébové placky

III. Steak v uhlí

 • hovězí steak / domácí tvarohová majonéza / brambory v popelu ze slámy / lanýžový olej

IV. Spálený pomeranč

 • pomeranč / rozmarýn / skyr / karamel z popela

4 590,00 Kč

Taste the Fuego

Marek Pavala

Naučte se rozličné techniky od ručního krájení tataráku, nakládání, šlehání domácí majonézy, rychlého opékání dokonalého tuňáka, nebo legendární pečení steaků přímo v kontaktu se žhavým uhlím. Menu je sestavené pro ty nejnáročnější labužníky, jeho přípravy se však nemusí bát ani úplný začátečník. Každý krok vám pečlivě vysvětlíme a ukážeme, aby každý z našich hostů zvládl připravit perfektní menu.

Menu

I. Zvěřinový tatarák

 • srnec / nakládaná cibule / hrubozrnná hořčice / houby / křepelčí žloutek /uzený olej

II. Tuňák & grep

 • tuňák / citrusy / grepová majonéza / avokádo / spálený chléb

III. Steak v uhlí a spálené mrkve

 • hovězí steak / mrkve / ovčí sýr / chimichurri

IV. Ananas & chilli

 • pečený ananas / chilli / pomerančová omáčka / chantilly krém

4 990,00 Kč

Burn baby, burn

Marek Pavala

Jak název napovídá, tento kurz bude hodně o pálení všeho možného. Užijete si svěží rybí tacos podávané v domácí spálené chlebové placce. Na žádném kurzu nesmí chybět steak v uhlí, tentokrát v kombinaci s paprikovým olejem, který zaudíme pomocí téhož žhavého uhlí. Naučíte se, jak bezchybně připravit dokonalou chobotnici a vytvořit z ní bohatý hlavní chod. Na závěr vás pak čeká rozložený koláč připravovaný v kamenné peci. Pořádný kurz, jako je tento, pak můžeme společně oslavit na našem baru!

Menu

I. Fish tacos

 • spálená chlebová placka / mořský vlk / pico de gallo / avokádo

II. Burn!

 • steak v uhlí / spálená rajčata / uzený a bylinkový olej

III. Octopussy

 • tažená chobotnice / chorizo / brambory v popelu ze slámy / petrželový salát / aioli

IV. Rozbitý koláč

 • spálená jablka / drobenka / domácí pribiňák / medovinová omáčka

4 990,00 Kč

Masožrouti

Marek Pavala

Kurz Masožroutů je dlouhodobě náš bestseller a to i přes to, že menu se každý rok mění. Od ostatních se liší absencí plodů moře, či ryb ze sladkých vod a jak název napovídá, užijete si masa do sytosti. Čeká vás poctivý a od základu připravený tatarák inspirovaný francouzským originálem, společně si připravíme růžová kachní prsa s křupavou kůží a ta jen uvedou hlavní bod kurzu – stařený steak připravovaný v přímém kontaktu se žhavým uhlím. Po třech masových chodech je potřeba trochu zvolnit, tak kurz završíme cíleným pálením ovoce a jeho flambováním ve spoustě rumu. Máte se na co těšit!

Menu

I. Tatarák & vejce

 • hovězí svíčková / domácí majonéza / spálený žloutek / kapary / pažitka / zelený olej

II. Křupavá kachna

 • kachní prso na tálu / pomeranče / mladé listy / granátové jablko / malinová vinaigrette

III. Steak v uhlí

 • hovězí steak pečený v uhlí / brambory v kachním sádle/ salsa roja / bylinky

IV. Spálené ovoce

 • lesní plody / ciderová omáčka / zakysaná smetana / gin

4 990,00 Kč

Hogo Fogo

Marek Pavala

Kurz Hogo Fogo je naše vlajková loď. Každý chod je nabitý tím nejlepším, co jsme si pro vás připravili a kombinuje fine dining se zálesáckou úpravou surovin. Fakt, že hážeme prvotřídní stařené steaky do uhlí dnes už asi nikoho nepřekvapí, ale letos poprvé použijeme podobnou techniku i na přípravu humra. Ty pro Vás máme vždy do dvojice a hlavně živé! Na tomto kurzu si pořádně zavaříte, vyzkoušíte si práci na ohni s luxusními surovinami a užijete si večer ve velkém stylu. Ani tady se však nemusíte bát, že byste cokoliv nezvládli – kurz je i pro naprosté začátečníky v kuchyni. Vše vám ukážeme, vysvětlíme a po celou dobu jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy.

Menu

I. Holubí letka 

 • holub / lilek / bazalka / aromatické oleje

II. Lobster & rouille 

 • humr/langusta pečená v uhlí / česnekové máslo / šafránová majonéza / hořící byliny

III. Dirty steak & truffle 

 • steak v uhlí / letní lanýž / cuketa / vinaigrette / bylinky

IV. Vzpomínky na dětství 

 • domácí piškoty / žloutková espuma / polosušené ovoce 

5 190,00 Kč

Soukromé akce

Ať už plánujete teambuilding, svatbu, oslavu narozenin nebo zážitek pro klienty, Fuego je to pravé. A pokud jste své vysněné místo už našli někde jinde, rádi tam za vámi přijedeme.

Zjistit více

Darujte Fuego

Fuego je zážitek jako stvořený pro milovníky jídla, masa a dobrodružství! Můžete ho darovat a vytvořit tak neopakovatelné chvíle pro někoho výjimečného.

Koupit voucher