Kurzy vaření.

Naše kurzy jsou určené nadšencům všech úrovní. Úplní začátečníci si osvojí základní postupy a principy aplikovatelné jak v přírodě, tak v domácí kuchyni. Zkušení kuchaři se naučí dosud nepoznané techniky a rozšíří si své obzory. Každý kurz začíná sklenkou prosecca a trvá 4–5 hodin. Po celou dobu se vám intenzivně věnuje lektor, zatímco náš tým se stará o vaše pohodlí a barman zajišťuje pitný režim.

Naše kurzy jsou určené nadšencům všech úrovní. Úplní začátečníci si osvojí základní postupy a principy aplikovatelné jak v přírodě, tak v domácí kuchyni. Zkušení kuchaři se naučí dosud nepoznané techniky a rozšíří si své obzory. Každý kurz začíná sklenkou prosecca a trvá 4–5 hodin. Po celou dobu se vám intenzivně věnuje lektor, zatímco náš tým se stará o vaše pohodlí a barman zajišťuje pitný režim.

Co potřebujete nutně vědět

Zde na jednom místě naleznete odpovědi na většinu vašich otázek ohledně rezervací, kurzů a jejich konání nebo dárkových voucherů.

Přejít na odpovědi
Nabídka kurzů

Welcome to Fuego

Marek Pavala

Kurz nabízí průřez celou škálou našich jídel i technik, které na Fuegu používáme. Naučíte se „uvařit“ rybu bez tepla nebo správně využívat nízký žár a pomalé pečení při zavěšení nad ohněm. Odhalíte nejlepší způsob úpravy steaku, a to pečení v přímém kontaktu se žhavým uhlím v ohništi. Vyzkoušíte si ruční přípravu domácí majonézy, rychlé nakládání, pečení kynutých chlebových placek, i smažení poupat kaparovníku. Nebude chybět ani dezert připravovaný v kamenné peci. Pokud chcete ochutnat od všeho něco, a naučit se spoustu praktických dovedností, „Welcome to Fuego“ je tou správnou volbou. 

Menu

I. Ceviche

 • mořský vlk / limetky / červená cibule / koriandr / kaviár z divokého lososa

II. Zavěšená křepelka

 • pomalu pečená křepelka / petrželové pesto / nakládaná červená cibule / domácí chlébové placky

III. Roastbeef

 • nízký roštěnec pečený v uhlí / smažené kapary / lanýžová majonéza / bylinkový olej

IV. Ananas & Rum

 • pečený ananas / rum / smetana / vanilka

4 390,00 Kč

Masožrouti

Marek Pavala

Jsme masožrouti. Máme to v krvi a nikdo nám to neodpáře. V tomto kurzu si užijete crème de la crème z masové nabídky. Ručně krájený tatarák, to nejlepší vepřové z prasat z Iberského poloostrova, jejichž maso při pečení voní sladce jako ořechy a máslo, hovězí steak z jednoho z nejlepších a nejchutnějších řezů vůbec – holubičku, neboli maminhu. Naučíte se rozličné techniky, od správného krájení masa, až po pečení přímo v uhlí. Součástí kurzu je i veškerá obecná teorie okolo správné přípravy steaků, kterou pak můžete aplikovat kdykoliv budete vařit. Vyvrátíme mýty a naučíme vás dělat maso jednou provždy. 

Menu

I. Tatarák & vejce

 • hovězí tatarák / sušený žloutek / pecorino chips / pažitka

II. Iberské vepřové

 • vepřová pluma / salsa verde / pečené hrozny

III. Steak z uhlí

 • hovězí holubička pečená v uhlí / salsa chimichurri / hlávkový salát / citronová vinaigrette

IV. Spálené ovoce

 • lesní plody / ciderová omáčka / zakysaná smetana / gin

4 890,00 Kč

Song of the Sea

Marek Pavala

Zvykli jsme si cestovat k moři téměř kdykoliv chceme. Vůně krevet a kalamárů s česnekem na grilu k těmto letním cestám neodmyslitelně patří. Cestování se však může často zkomplikovat, a tak si pojďme připomenout a prožít pravou chuť moře právě tady a teď. 

Pro každého milovníka mořských plodů je nezbytné znát i správné techniky přípravy, protože jen tehdy dokáže plně ocenit jejich kvality.  Naučíme vás, jak vařit dokonalé hřebenatky, kalamáry, krevety tak, jak to umí jen ty nejlepší restaurace v přímořských státech, a s každým jídlem vás přeneseme na vysněnou dovolenou. 

Menu

I. Scallops

 • mušle sv. Jakuba / zelené jablko / cider / petrželový olej

II. Lignje na žaru

 • kalamáry / spálená rajčata / uzený paprikový olej / citrón

III. Bulleit Gump Shrimp Co.

 • tygří krevety / bourbon / máslová omáčka / aioli / spálený chléb 

IV. Spálený ananas

 • 4 hodiny pečený ananas / granátové jablko / mučenka / skyr 

4 890,00 Kč

Hogo Fogo

Marek Pavala

Menu je výsledkem našeho snažení po dobu posledních tří let a spojuje různé techniky přípravy jídel na otevřeném ohni. Zaměřuje se primárně na české suroviny té nejvyšší kvality a jídla s jasnou filozofií kontrastů mezi prostotou a luxusem, v naprosté čistotě chutí. Letní menu plné jak překvapivých svěžích kombinací, tak přirozenosti a originality prezentace. Každý z pěti chodů degustačního menu budeme vařit společně a můžete se těšit na naprosto jedinečný zážitek a to pravé nahlédnutí „pod pokličku“.

Menu

I. Pstruh & Meloun

 • marinované karpáčo ze pstruha / kaviár / spálený meloun / růžový pepř

II. Brambory nad zlato

 • brambory v popelu / plátkové zlato / domácí tvarohová majonéza / bottarga

III. Kachna

 • kachní prsa s křupavou kůží / kyselé lesní ovoce

IV. Tele na pastvě

 • telecí svíčková pečená v uhlí / popel z bylinek / spálený pórek / foie gras/ pažitkový olej

V. Meruzalka

 • rybízový sorbet v tekutém dusíku / ruská vodka

5 190,00 Kč

Noble Fire

Oliver Pape

Noble Fire je kombinací dvou světů. Divokého Fuega s jeho drsným přírodním kouzlem a fine diningových večeří z luxusních restaurací. Budete se cítit jako v „michelince“ s otevřenou ohnivou kuchyní a během příprav se naučíte vnímat jídlo více jako umění a zážitek, spíš než jako prostou nutnost. Neotřelé kombinace chutí v jednotlivých chodech vás nenechají spát. Nově nabyté znalosti jistě uplatníte v mnoha dalších situacích, ať už doma v kuchyni, nebo u táboráku.

Menu

I. Wild river

 • sashimi z divokého lososa / kaviár / spálená a marinovaná hruška / potočnice 

II. Fruit & Forest 

 • jelení carpaccio / lesní ovoce / balsamico / borovice 

III. Fancy Chicken

 • kuře / lanýž / brioška z ohně / spálená jarní cibulka 

IV. Burnt Tart

 • Sušenky / ořechy / ovoce / vanilka & kardamon / meringue

4 890,00 Kč

Soukromé akce

Ať už plánujete teambuilding, svatbu, oslavu narozenin nebo zážitek pro klienty, Fuego je to pravé. A pokud jste své vysněné místo už našli někde jinde, rádi tam za vámi přijedeme.

Zjistit více

Darujte Fuego

Fuego je zážitek jako stvořený pro milovníky jídla, masa a dobrodružství! Můžete ho darovat a vytvořit tak neopakovatelné chvíle pro někoho výjimečného.

Koupit voucher