soukromý kurz

Fuego je možné si pronajmout i mimo rámec nabízených kurzů. Napište nám a domluvíme se na všem, od počtu osob, délky trvání, ceně, způsobu provedení, až po to hlavní - menu na míru. 

 

Pro představu si můžete ve skupince deseti přátel užít kurz vaření zaměřený na různé steaky a jejich způsoby úpravy, večer nechat téct víno proudem a ráno už nehnout prstem. Dále si dopřát jedinečnou snídani z ohně, koupání a skákání z desetimetrové skály, výlet na kolech, nebo toulání se po lese.

 

Možnostem se meze nekladou.

teambuilding

Zážitek s Fuego je odlišný a naprosto jedinečný. V dnešní době snadno zapomínáme na základní činnosti, jako je rozdělání ohně, spaní ve stanu, nebo příprava jídla mimo vybavenou kuchyň.

 

Všechny takové aktivity jsou něco, co by mělo být každému přirozené a dobře známé. Místo toho se necháváme strhnout stresem a uspěchaností měst. Dopřát si takový aktivní odpočinek může pro vás i vaši firmu udělat divy.

catering

Fuego je kočovná společnost. Jednoduše řečeno, pokud chystáte svatbu, či jiné radovánky a chcete jídlo ožehlé plameny pod naší taktovkou – my přijedeme k vám.

 

Napište nám a připravíme menu tak, aby vyhovovalo vašim hostům a zároveň ohromilo svou originalitou. Stačí nám přístup k pitné vodě, trocha místa na “rozbití” tábora a můžeme to rozpálit! 

obchodní podmínky