MAREK PAVALA

FOUNDER & CHEF

K vaření se dostal při studiu fotografie na vysoké škole, kde místo chození na přednášky vařil pro ostatní studenty i své kantory. V roce 2012 se pak ještě jako amatér zúčastnil kuchařské soutěže Masterchef SK/CZ, kde skončil na 3. místě. 

 

Markova kariéra rychle nabrala obrátky a po krátkém působení v několika pražských restauracích se dostal na pozici šéfkuchaře školy vaření Riccarda Lucqueho – Laboratorio. Tam pracoval na četných cateringových akcích, vlastních kurzech, či asistoval špičkám v oboru, jako jsou přímo Riccardo, Zdeněk Pohlreich, Jan Punčochář, nebo michelinští kuchaři z Itálie Steffano Ciotti a Moreno Cedroni. Pod Laboratoriem vařil i pro herecké hvězdy, jako například Donald Sutherland, nebo Carrie-Anne Moss, známá jako Trinity z Matrixu. 

 

V roce 2016 začal Marek podnikat jako soukromý šéfkuchař. Během svého působení byl osobním kuchařem Arnolda Schwarzeneggera nebo social media star Alexis Ren. Kromě klasického vaření se stále věnoval i cateringu, od menších oslav až po svatby. 

 

V roce 2017 krátkodobě spolupracoval s Mňam TV, kde měl vlastní pořad s názvem Tetovaný chef. Po letech strávených v uzavřených kuchyních a před kamerami konečně dostal nápad na koncept, který by umožňoval vařit v přírodě a daleko od města a civilizace. A tak se zrodil Camp Fuego.

obchodní podmínky