MAREK PAVALA

FOUNDER & CHEF

K vaření se dostal při studiu fotografie na vysoké škole, kde místo chození na přednášky vařil pro další studenty i kantory. V roce 2012 se jako amatér zúčastnil kuchařské soutěže Masterchef SK/CZ, kde skončil na 3. místě. 

Kariéra nabrala obrátky rychle a po krátkém působení v několika pražských restauracích se dostal na pozici šéfkuchaře školy vaření Riccarda Lucque - Laboratorio. Tam pracoval na četných cateringových akcích, vlastních kurzech, či asistoval špičkám v oboru, jako je přímo Riccardo, Zdeněk Pohlreich, Jan Punčochář, nebo michelinští kuchaři z Itálie Steffano Ciotti a Moreno Cedroni. Pod Laboratoriem vařil pro herecké hvězdy, jako například Donald Sutherland, nebo Carrie-Anne Moss, známá jako Trinity z Matrixu. 

 

V roce 2016 v gastronomii začal podnikat jako soukromý šéfkuchař. Během svého působení byl osobním kuchařem Arnolda Schwarzeneggera nebo social media star Alexis Ren. Kromě klasického vaření se věnoval i caterigu, od menších oslav až po svatby. 

 

V roce 2017 začal krátkodobě spolupracovat s tv Mňam, kde vznikl pořad Tetovaný chef. Po zkušenostech s televizí se rozhodl vymyslet koncept, který by umožňoval vařit v přírodě a daleko od města a civilizace.

obchodní podmínky