IVAN SOUKUP

PARTNER & MANAGER

Ještě do nedávna pracoval jako kreativní ředitel v reklamní agentuře, což byl jeden z jeho dvou profesních snů. Tím druhým byla vždycky gastronomie. Jestli má Ivan totiž něco radši než jídlo samotné, tak je to jeho příprava. Nicméně reklama zvítězila nad kuchyní a po sedmi letech strávených v kancelářích pražských reklamních agentur mu jeho tělo stále častěji dávalo najevo, že už nezvládá zběsilé tempo a neustálý stres.

 

Když před třemi lety poprvé viděl na Netflixu třetí díl první série Chef’s Table věnovaný Francisu Mallmannovi (pokud jste neviděli, pak vřele doporučujeme), doslova ho okouzlila jeho filozofie svobody a vaření venku za použití otevřeného ohně. Když pak s podobným konceptem přišel Marek Pavala, bylo rozhodnuto.

 

Než si Ivan stačil udělat čas, aby navštívil kurz, vypsal Marek výběrko na stážisty. A Ivan se stal prvním z nich. Sekal dřevo, stavěl stany, umýval nádobí, pečoval o oheň i hosty. Brzy bylo jasné, že nezůstane jen u víkendové výpomoci. O 9 měsíců později dal Ivan definitivní sbohem reklamě a přidal se k Markovi jako jeho byznys partner.

 

Co se týče jeho zkušeností s vařením, je kuchař samouk. Rád experimentuje, vaří to, co mu chutná. A nejsmutnější je podle něj ryba uvařená skrz na skrz. S malým batohem procestoval Asii a jižní i severní Ameriku, kde kempoval ve velkých národních parcích.

obchodní podmínky